dzisiaj: 12, wczoraj: 6
ogółem: 163 054
statystyki szczegółowe
Terminarz rozgrywek ligi: WIELICZKA: I LIGA OKRĘGOWA F1 ŻAK - RUNDA I
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Data |
Godzina |
Wynik |
Uwagi |
Kolejka 1 w dniach 30-08-2014/31-08-2014
1 |
Zorza Przebieczany |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
2 |
Wieliczanka Wieliczka |
- Błyskawica Wyciąże |
2014-09-04 |
18.30 |
Poza kolejką |
|
3 |
Gdovia Gdów |
- Wiarusy Igołomia |
2014-09-04 |
18.00 |
Zmiana gosp. Poza kolejką |
|
4 |
UKS Kazimierz - Niebiescy |
- Gwarek Wieliczka |
2014-08-30 |
10.00 |
||
5 |
UKS Kazimierz - Biali |
- Piast Łapanów |
2014-08-30 |
11.15 |
||
6 |
SF Staniątki |
- AF Pogórze Gdów |
2014-08-30 |
12.00 |
Kolejka 2 w dniach 06-09-2014/07-09-2014
7 |
AF Pogórze Gdów |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
8 |
Piast Łapanów |
- SF Staniątki |
2014-09-07 |
12.00 |
||
9 |
Gwarek Wieliczka |
- UKS Kazimierz - Biali |
2014-09-06 |
10.00 |
||
10 |
Gdovia Gdów |
- UKS Kazimierz - Niebiescy |
2014-09-07 |
13.00 |
||
11 |
Błyskawica Wyciąże |
- Wiarusy Igołomia |
2014-09-07 |
9.30 |
||
12 |
Zorza Przebieczany |
- Wieliczanka Wieliczka |
2014-09-06 |
13.00 |
Kolejka 3 w dniach 13-09-2014/14-09-2014
13 |
Wieliczanka Wieliczka |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
14 |
Wiarusy Igołomia |
- Zorza Przebieczany |
2014-09-14 |
10.00 |
||
15 |
UKS Kazimierz - Niebiescy |
- Błyskawica Wyciąże |
2014-09-13 |
10.00 |
||
16 |
UKS Kazimierz - Biali |
- Gdovia Gdów |
2014-09-14 |
10.00 |
||
17 |
SF Staniątki |
- Gwarek Wieliczka |
2014-09-13 |
16.00 |
||
18 |
AF Pogórze Gdów |
- Piast Łapanów |
2014-09-11 |
18.00 |
Poza kolejką |
Kolejka 4 w dniach 17-09-2014 - ŚRODA
19 |
Piast Łapanów |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
20 |
Gwarek Wieliczka |
- AF Pogórze Gdów |
2014-09-17 |
17.30 |
||
21 |
Gdovia Gdów |
- SF Staniątki |
2014-09-17 |
18.00 |
||
22 |
Błyskawica Wyciąże |
- UKS Kazimierz - Biali |
2014-09-17 |
16.00 |
||
23 |
Zorza Przebieczany |
- UKS Kazimierz - Niebiescy |
2014-09-17 |
16.30 |
||
24 |
Wieliczanka Wieliczka |
- Wiarusy Igołomia |
2014-09-18 |
19.00 |
Poza kolejką |
Kolejka 5 w dniach 20-09-2014/21-09-2014
25 |
Wiarusy Igołomia |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
26 |
UKS Kazimierz - Niebiescy |
- Wieliczanka Wieliczka |
2014-09-20 |
10.00 |
||
27 |
UKS Kazimierz - Biali |
- Zorza Przebieczany |
2014-09-21 |
10.00 |
||
28 |
Błyskawica Wyciąże |
- SF Staniątki |
2014-09-21 |
15.00 |
Zmiana gospodarza |
|
29 |
AF Pogórze Gdów |
- Gdovia Gdów |
2014-09-21 |
14.00 |
||
30 |
Piast Łapanów |
- Gwarek Wieliczka |
2014-09-21 |
12.00 |
Kolejka 6 w dniach 27-09-2014/28-09-2014
31 |
Gwarek Wieliczka |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
32 |
Gdovia Gdów |
- Piast Łapanów |
2014-09-28 |
13.00 |
||
33 |
Błyskawica Wyciąże |
- AF Pogórze Gdów |
2014-09-27 |
14.00 |
||
34 |
Zorza Przebieczany |
- SF Staniątki |
2014-09-27 |
13.00 |
||
35 |
Wieliczanka Wieliczka |
- UKS Kazimierz - Biali |
2014-09-27 |
10.00 |
||
36 |
Wiarusy Igołomia |
- UKS Kazimierz - Niebiescy |
2014-09-28 |
13.00 |
Kolejka 7 w dniach 01-10-2014 - ŚRODA
37 |
UKS Kazimierz - Niebiescy |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
38 |
UKS Kazimierz - Biali |
- Wiarusy Igołomia |
2014-10-01 |
17.00 |
||
39 |
SF Staniątki |
- Wieliczanka Wieliczka |
2014-10-01 |
18.00 |
||
40 |
AF Pogórze Gdów |
- Zorza Przebieczany |
2014-10-02 |
18.00 |
Poza kolejką |
|
41 |
Piast Łapanów |
- Błyskawica Wyciąże |
2014-10-01 |
16.00 |
||
42 |
Gwarek Wieliczka |
- Gdovia Gdów |
2014-10-01 |
19.00 |
Kolejka 8 w dniach 04-10-2014/05-10-2014
43 |
Gdovia Gdów |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
44 |
Błyskawica Wyciąże |
- Gwarek Wieliczka |
2014-10-05 |
9.00 |
||
45 |
Zorza Przebieczany |
- Piast Łapanów |
2014-10-04 |
13.00 |
||
46 |
Wieliczanka Wieliczka |
- AF Pogórze Gdów |
2014-10-04 |
10.00 |
||
47 |
Wiarusy Igołomia |
- SF Staniątki |
2014-10-04 |
12.00 |
||
48 |
UKS Kazimierz - Niebiescy |
- UKS Kazimierz - Biali |
2014-10-04 |
10.00 |
Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014
49 |
UKS Kazimierz - Biali |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
50 |
SF Staniątki |
- UKS Kazimierz - Niebiescy |
2014-10-11 |
14.00 |
||
51 |
AF Pogórze Gdów |
- Wiarusy Igołomia |
2014-10-11 |
10.00 |
||
52 |
Piast Łapanów |
- Wieliczanka Wieliczka |
2014-10-12 |
13.00 |
||
53 |
Gwarek Wieliczka |
- Zorza Przebieczany |
2014-10-12 |
12.00 |
||
54 |
Gdovia Gdów |
- Błyskawica Wyciąże |
2014-10-12 |
9.30 |
Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014
55 |
Błyskawica Wyciąże |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
56 |
Zorza Przebieczany |
- Gdovia Gdów |
2014-10-19 |
14.00 |
||
57 |
Wieliczanka Wieliczka |
- Gwarek Wieliczka |
2014-10-18 |
10.00 |
||
58 |
Wiarusy Igołomia |
- Piast Łapanów |
2014-10-18 |
12.00 |
||
59 |
UKS Kazimierz - Niebiescy |
- AF Pogórze Gdów |
2014-10-18 |
10.00 |
||
60 |
UKS Kazimierz - Biali |
- SF Staniątki |
2014-10-18 |
11.15 |
Kolejka 11 w dniach 25-10-2014/26-10-2014
61 |
SF Staniątki |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|||
62 |
AF Pogórze Gdów |
- UKS Kazimierz - Biali |
2014-10-25 |
10.00 |
||
63 |
Piast Łapanów |
- UKS Kazimierz - Niebiescy |
2014-10-26 |
11.00 |
||
64 |
Gwarek Wieliczka |
- Wiarusy Igołomia |
2014-10-25 |
10.00 |
||
65 |
Gdovia Gdów |
- Wieliczanka Wieliczka |
2014-10-24 |
18.00 |
Poza kolejką |
|
66 |
Błyskawica Wyciąże |
- Zorza Przebieczany |
2014-10-26 |
10.00 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Brak aktywnych ankiet. |