Akademia Futbolu Pogórze - strona nieoficjalna

Fair Play

1. Trzeba umieć przepraszać po popełnieniu przewinienia powodującego krzywdę u innego piłkarza
  2. Zawsze, gdy piłkarz gra agresywnie przeciwko piłkarzowi drużyny przeciwnej lub przeciwko piłkarzowi z własnej drużyny lub zachowuje się bez szacunku dla sędziego, innego piłkarza lub innej osoby, trener ma obowiązek natychmiast zdjąć go z boiska.
  3. Piłkarze mogą zwracać się do sędziego tylko w bardzo określonych sytuacjach i zawsze z ogromnym szacunkiem nigdy nie protestując ani nie obrażając go poprzez jakiekolwiek zachowanie i gesty.
  4. Brak poszanowania zasad gry jak i zasad dobrego zachowania powoduje kary proporcjonalne do wagi popełnionego wykroczenia. Taka kara podjęta w stosunku do zawodnika komunikowana jest mu w sposób indywidualny.

Sędzia jest bardzo istotnym elementem w grze takim,że bezwzględnie należy szanować jego autorytet nawet wtedy, gdy nie zgadzamy się z jego decyzjami. Musimy pomagać mu w wypełnieniu zadań, jakie ma do wypełnienia.

Powinniśmy sprzyjać mu, by czuł się dobrze i pewnie tak, aby cieszył się ze spektaklu piłkarskiego tak jak i pozostali uczestnicy ? piłkarze, trenerzy i widzowie.

W żadnym wypadku nie ma usprawiedliwienia brak szacunku ani agresja fizyczna lub słowna w stosunku do sędziego.

Eskorta zawodników AF Pogórze na meczu Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Brak aktywnych ankiet.