Akademia Futbolu Pogórze - strona nieoficjalna

• autor: afpogorze, 2014-08-31 11:40

szczegóły w rozwinięciu:

Informacje:

• wszystkim uczestnikom zapewniamy bilety na sektor E (w przypadku zapełnienia tego sektora, jeżeli będzie taka możliwość, to grupy otrzymają bilety na inne wybrane sektory),
• bilety grupowe przekazywane są w cenie 1zł/os.

Do ceny biletu doliczamy cene za przejazd zorganizowanym autokarem, nie ma możliwości dotarcia na stadion na własną ręke, cena za przejazd to około 10zł od osoby.

ZGŁOSZENIA przyjmujemy na adres afpogorze@wp.pl

muszą one zawierać listę osób udających się na mecz – ich IMIONA, NAZWISKA i numery PESEL

bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na dokładne i poprawne wpisywanie numerów PESEL, ponieważ nie ma możliwości poprawy numeru PESEL po przesłaniu listy, więc młodzież/opiekunowie , których numery PESEL będą podane błędnie, nie otrzymają biletów i nie będą mogli wejść na stadion!!!
maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona,

dziecko - uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych,

opiekun - osoba pełnoletnia,

na 15 dzieci przypada do 3 opiekunów.

Na zgłoszenia na mecz z Legia Warszawa [2014-09-21] czekamy do 7/09/2014 do godziny 24.00.

Uwagi:
• Przed wejściem na stadion niezbędne jest okazanie dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej.
Osoba posiadająca już bilet na mecz lub karnet nie ma możliwości otrzymania biletu grupowego
• Nie ma możliwości wnoszenia na mecz butelek, termosów itp. – na stadionie znajdują się punkty cateringowe.
• W uzasadnionych przypadkach zgłoszenia grupowe przyjmujemy także po wyznaczonym terminie.
• W Sektorze Szkolnym nie prowadzimy zorganizowanego dopingu najmłodszych fanów Białej Gwiazdy.

Szczegóły dotyczące zachowania się na stadionie określa Regulamin obiektu sportowego dostępny na stronie internetowej Klubu oraz na bramkach wejściowych na stadion przy ulicy Reymonta 22.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Eskorta zawodników AF Pogórze na meczu Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Brak aktywnych ankiet.